Alişan Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hangi müzik türünden hoslanırsınız

3 posters

hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_lcap25%hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_lcap25%hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_lcap0%hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_lcap0%hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_lcap50%hangi müzik türünden hoslanırsınız Vote_rcap 50% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 4

hangi müzik türünden hoslanırsınız Empty hangi müzik türünden hoslanırsınız

Mesaj tarafından *çağla* Çarş. Eyl. 17, 2008 9:56 pm

*çağla*
*çağla*
Moderatör
Moderatör

Kadın
İsim : çağla

hangi müzik türünden hoslanırsınız Empty Geri: hangi müzik türünden hoslanırsınız

Mesaj tarafından EreN_SahiN Perş. Eyl. 18, 2008 9:38 am

tür halk müzigi türk kültürünün geçmişine bqaglı anadolunun bagrından kopan bir müzik türü ama görüyorumki şimdiki gençler bunu çoktan unutmuş dikkat ederseniz alişanın her albümünün b kısımı yani ikinci bölümünün çoğu türk halk müziğidir son dönemlerde buna kürtçe şivesini katarak dahada güzel hale getirdi, bence ankete türk halk müziğide yazmalıydın, ben arabeks dedim arabeks zaten vazgeçilmezimdir türkülerde öyle
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

hangi müzik türünden hoslanırsınız Empty Geri: hangi müzik türünden hoslanırsınız

Mesaj tarafından BeTüL_34 Cuma Mayıs 29, 2009 6:37 pm

Pop ama diğerlerini de dinliyorum biraz
BeTüL_34
BeTüL_34
Forum Gezgini
Forum Gezgini

Kadın
İsim : betül

- Similar topics