Alişan Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'TARKAN'LA DÜET YAPMAM'

3 posters

'TARKAN'LA DÜET YAPMAM' Empty 'TARKAN'LA DÜET YAPMAM'

Mesaj tarafından *çağla* Çarş. Ekim 08, 2008 8:30 pm

'TARKAN'LA DÜET YAPMAM'

'TARKAN'LA DÜET YAPMAM' Tarkanladuetyapmambic8
'TARKAN'LA DÜET YAPMAM' W400

9 Ekim Perşembe Günü Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze Programına Katılacak Olan Alişan, İstanbul'da Verdiği Bir Konser Öncesi Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı

9 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE PROGRAMINA KATILACAK OLAN ALİŞAN, İSTANBUL'DA VERDİĞİ BİR KONSER ÖNCESİ BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLADI
Bayramda bir otelde sahneye çıkan Alişan konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İş hayatında her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Alişan, 'Düet yapmak istediğim birkaç kişi var; Müslüm Gürses'le yaptım, İbrahim Tatlıses'le de yapmıştım' dedi. Tarkan'la yapmak ister misiniz? sorusuna Alişan, 'Hiç öyle bir hayalim olmadı. Bizim Tarkan'la tarzımız farklı. Ben kendi tarzımda olanlarla düet yapıyorum. Ama Teoman'la isterim' diye konuştu.

Ünlü şarkıcı, seneye Ramazan Bayramı'nda evli olmayı istediğini söyledi ve ekledi: 'Evli insan evinde eşi ve çocuklarıyla birlikte olmak ister. Evlenip yuvamda eşim ve çocuklarımla olacağım.' Alişan hoşlandığı üniversiteli bir kız tarafından reddedildiğini de itiraf etti: 'Gittiği yerlere gittim. Mesaj attım, çiçek yolladım ama kandıramadım.'
*çağla*
*çağla*
Moderatör
Moderatör

Kadın
İsim : çağla

'TARKAN'LA DÜET YAPMAM' Empty Geri: 'TARKAN'LA DÜET YAPMAM'

Mesaj tarafından EreN_SahiN Cuma Ekim 17, 2008 10:04 am

Valla iyi yapmiş, şu bir gerçekki alişancıların hiç biri bunu istemezdi eger olurda alişan birgün tarkandan beste alır yada tarkan teoman mirkelam rafet elroman hayko cepkin gibi sanatçılarla düet yapar yada bestesini alırda okursa birdaha asla albümünü almam ve dinlemem zaten böyle bişey yaparsa kendi zararına olur alişancıların bir çogu sogur. Bi zamanlar müslüm gürses tarkanın bestelerini okudu bütün fanatikleri isyan etti kan kustu inşallah alişanda böyle bişey yapıpta bizi isyan ettirmez. Gerçi ben pek sanmıyorum böyle bişey yapacagını ama bu dünya yalan dünya heranda herşey olabiliyor malesef
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

'TARKAN'LA DÜET YAPMAM' Empty Geri: 'TARKAN'LA DÜET YAPMAM'

Mesaj tarafından BeTüL_34 Cuma Haz. 12, 2009 8:24 am

Bencede söyleseler bile o kadar güzel olmazdı farklı tarzlarda şarkı söylüyolar
BeTüL_34
BeTüL_34
Forum Gezgini