Alişan Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip

4 posters

Hangi sanatçı, En iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip

Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_lcap67%Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_lcap17%Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_lcap16%Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_rcap 16% 
[ 1 ]
Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_lcap0%Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_lcap0%Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 6

Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Empty Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip

Mesaj tarafından EreN_SahiN Cuma Ekim 17, 2008 9:43 am

Evet arkadaşlar sizce en iyi sese hangi sanatçımız sahip, yanlız ben alişancıyım diye ayrım gayrım yapmayalım yigidi öldürün hakkını yemeyin herkes oyunu kime veriyorsa versin mesela ben çok ama çok koyununda ötesinde alişancıyım alişanın hayatını adan z ye kadarda bilirim ama ses olarak Selçuk ŞAHİN'în üzerine tanımam gerçi Selçuk ile İsmail YK'nın sesleri ve yorumları tıpa tıp aynı ama selçuk daha kaliteli okuyor ben çok adaletli bir insanımdır bunu zaten az çok anlamışsınızdır onun için ben oyumu gizlemek istemem bu konuda açik olim BEN OYUMU SELÇUK ŞAHİN'e verdim. Yiğidi öldür hakkını yeme

En son EreN_SahiN tarafından Perş. Ara. 04, 2008 4:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Empty Geri: Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip

Mesaj tarafından Anıl Cuma Ekim 17, 2008 8:15 pm

EreN_SahiN demiş ki:Yiğidi öldür hakkını yeme
Wink
Benimde aralarından en hoşuma giden İbrahim Tatlıses.
Anıl
Anıl
Admin
Admin

Erkek
İsim : Anıl

Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip Empty Geri: Hangi sanatçı, en iyi sese, en iyi yoruma ve en iyi tarza sahip

Mesaj tarafından Ayan C.tesi Ekim 18, 2008 12:32 pm

kusura bakmayın ama ben oyu Alişana verdim.Benimcin o her kesden üstün. Maykl Ceksondan bile.
Ayan
Ayan
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
İsim : ayan

Mesaj tarafından Anıl C.tesi Ekim 18, 2008 6:49 pm

Niye kusura bakalım burada herkes doğruları söylüyor zaten.
Anıl
Anıl
Admin
Admin

Erkek
İsim : Anıl

Mesaj tarafından EreN_SahiN Salı Ocak 13, 2009 9:01 pm

Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin. Kimse kusura bakmaz hepimiz çok koyu alişancıyız ama burdaki ankette özellikle belirttim ayrım gayrım yok yiğidi öldür hakkını yeme diye, herkez düşüncesinde özgürdür arkadaşlar.
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

Mesaj tarafından BeTüL_34 Cuma Mayıs 29, 2009 6:28 pm

Alişan tabiikide
Bide İbrahim Tatlıses
BeTüL_34
BeTüL_34
Forum Gezgini
Forum Gezgini

Kadın
İsim : betül

- Similar topics