Alişan Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız

4 posters

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız Empty Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız

Mesaj tarafından EreN_SahiN C.tesi Ocak 10, 2009 7:35 pm

SOLDAN SAGA DOGRU BAŞLAYARAK SIRASIYLA RESİMDEKİLER ALİŞAN, ÖZCAN DENİZ, MAHSUM KIRMIZIGÜL, VE PRESTİJ MÜZİGİN BABASI HİLMİ TOPALOĞLU'NUN BİR ARADA ÇEKTİRMİŞ OLDUGU RESİM.... ''O GÜNLER PRESTİJ MÜZİK TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ŞİRKETİYDİ''

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız 05082008054cy2.th

BURDAKİ RESİMDEDE ALİŞANLA MAHSUM KIRMIZI GÜLÜN BARIŞTIGI ANDIR

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız 05082008063nl6.th

BURDAKİ RESİMDE AYNALI TAHİR DİZİSİ DÖNEMİNDEKİ AYNALININ MEŞHUR KAHVERENGİ MONTUYLA VERDİĞİ POZDUR

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız 05082008062vx8.th

BUDA ALİŞANIN HAYBU BAŞIMA GELENLER ALBÜMÜNDEN DAHA DOGRUSU ALİŞANIN KENDİ ADINI VERDİGİ ALİŞAN ADLI ALBÜMÜNDEN BİR KAPAK RESİMİ

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız 05082008055br8.th

En son EreN_SahiN tarafından Ptsi Şub. 09, 2009 2:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız Empty Geri: Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız

Mesaj tarafından onur Paz Şub. 08, 2009 7:24 pm

tesekkürederim eren alişanın ressmini koyduduggun için
onur
onur
Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı

Erkek
İsim : onur

Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız Empty Geri: Prestij müzigin efsane dörlüsünden bir kaç resim yine ilk ben paylaşıyorum. Hiç biryerde bulamazsınız

Mesaj tarafından bilge Ptsi Haz. 08, 2009 11:43 am

tesekkurler paylasımın ıcın canım
bilge
bilge
Üye
Üye

Kadın
İsim : bilge

Mesaj tarafından EreN_SahiN Perş. Haz. 11, 2009 10:09 am

rica ederim canım Very Happy
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

Mesaj tarafından BeTüL_34 Çarş. Haz. 17, 2009 6:07 pm

Resimler için sağol Esmer Smile
BeTüL_34
BeTüL_34
Forum Gezgini
Forum Gezgini

Kadın
İsim : betül

- Similar topics