Alişan Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan'ın en iyi albümü hangisidir.

2 posters

Alişan'ın en iyi albümü hangisidir.

Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Vote_lcap17%Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Vote_lcap17%Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Vote_lcap32%Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Vote_rcap 32% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 6

Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Empty Alişan'ın en iyi albümü hangisidir.

Mesaj tarafından EreN_SahiN Cuma Ocak 16, 2009 10:53 pm

Sizce alişanın bu zamana kadar çıkardıgı en iyi albümleri arasındaki albüm aşağıdakilerden hangisidir. Ankete yanlızca mecburen en fazla 5 şık koyabiliyorum daha fazla şık konulamadıgından bende en iyi albümlerinden esinlenerek bu 5 albümü koydum. Ben bütün albümlerini seviyorum ama ''Kalbim Ellerinde'' adlı albümünün benim gönlümde bambaşka yeri var.
EreN_SahiN
EreN_SahiN
VIP Üye
VIP Üye

Erkek
İsim : EsMeR_ŞaH

Alişan'ın en iyi albümü hangisidir. Empty Geri: Alişan'ın en iyi albümü hangisidir.

Mesaj tarafından BeTüL_34 Cuma Mayıs 29, 2009 6:27 pm

Olay bitmiştir
BeTüL_34
BeTüL_34
Forum Gezgini
Forum Gezgini

Kadın
İsim : betül

- Similar topics